Rejowiec Fabryczny. Zrobił to swojej partnerce! Przemoc domowa i atak na policjantów

i

Autor: KWP Lublin Rejowiec Fabryczny. Zrobił to swojej partnerce! Przemoc domowa i atak na policjantów

Zgotował jej piekło

Rejowiec Fabryczny. Zrobił to swojej partnerce! Przemoc domowa i atak na policjantów

2022-08-04 12:44

Rejowiec Fabryczny. Zgotował jej prawdziwe piekło, znęcając się nad nią fizycznie i psychicznie. Bił ją i zastraszał… Nie po raz pierwszy. Rodzinny dramat trwał od dawna. Teraz został przerwany przez policyjną interwencję i areszt dla 45-letniego potwora. Grozi mu kilka lat w więzieniu. Zwłaszcza że furiat nie potrafił nad sobą zapanować nawet wtedy, gdy zakuwali go w kajdany.

Piekło w domowym zaciszu w gminie Rejowiec Fabryczny (pow. chełmski) na Lubelszczyźnie trwało od dawna. Ściany ich mieszkania jednak były tylko milczącymi świadkami przerażającej przemocy domowej, o której inni nie wiedzieli… W końcu wyszło na jaw, co 45-letni potwór robi swojej partnerce.

Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna od dwóch miesięcy znęca się nad swoją partnerką, stosując przy tym przemoc psychiczną, jak też fizyczną. W związku z zaistniałą sytuacją funkcjonariusze wdrożyli procedurę „Niebieska Karta”, której celem jest przeciwdziałanie przemocy w rodzinie – informuje kom. Ewa Czyż.

Okazuje się, że 45-latek od dawna znęcał się nad swoją partnerką w domowym zaciszu. To, że nie umie nad sobą panować, stało się jasne nawet podczas policyjnej interwencji, bo mężczyzna zaatakował funkcjonariuszy!

Groził policjantowi pozbawieniem życia, naruszył przy tym jego nietykalność cielesną i znieważył – potwierdza Czyż.

Tym samym napytał sobie jeszcze większej biedy, choć już to, co zrobił wcześniej, woła o pomstę do nieba. Mężczyzna trafił za kratki. Najbliższe trzy miesiące – decyzją sądu – spędzi za kratami aresztu, gdzie poczeka na proces. Zgodnie z kodeksem karnym znęcanie się nad osobą najbliższą zagrożone jest karą do pięciu lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy kary za stosowanie przemocy wobec bliskich powinny być wyższe?
Kontrowersyjny występ kabaretu Neo-Nówka. Jest afera! Poseł PO komentuje