Potwór znęcał się nad ojcem i psem. Cierpienie ofiary trwało wiele miesięcy

i

Autor: CC Pexels.com / Licencja Creative Commons Potwór znęcał się nad ojcem i psem. Cierpienie ofiary trwało wiele miesięcy

Porażające!

Potwór znęcał się nad ojcem i psem. Cierpienie ofiary trwało wiele miesięcy

2023-02-26 14:47

Lubelskie: Wiele miesięcy cierpiał 59-latek spod Zamościa, nad którym znęcał się po pijanemu 30-letni syn. Senior znosił z pokorą popychanki, poszarpywania i zapowiedzi rychłej śmierci z rąk dziecka. Na szczęście mamy w tej sprawie przełom. Oprawcy grozi długie więzienie.

To się nie mieści w głowie. Dramat trwał kilka miesięcy. 59-letni mieszkaniec województwa lubelskiego  wiele razy uciekał przed agresorem z domu. Ze względu na swój wiek, nie chciał zgłaszać sprawy organom ścigania Miarka się przebrała, kiedy rozjuszony odmową wspólnej biesiady synalek jął wyładowywać złość na ukochanym psie ojca. Kiedy uderzył go tłuczkiem do mięsa, 59-latek powiedział dość! Na szczęście wygląda na to, że ta historia ma zwrot akcji.

Lubelskie. Znęcał się nad ojcem i psem. Grozi mu więzienie

Ofiara uciekła z psem do sąsiadów, a na drugi dzień 59-latek wezwał na pomoc policję. Awanturnikowi grozi 5 lat więzienia, swoje postępowanie będzie mógł przemyśleć w areszcie, dokąd trafił na 3 miesiące. Za samo znęcanie się nad psem grożą mu 3 lata pozbawienia wolności, dłużej może posiedzieć za to, co robił bliskiej osobie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary za znęcanie się nad bliskimi powinny być wyższe?
Ruszył proces pary, która znęcała się nad dziewczynką. Dziecko było bite i przypalane