Dzięki aplikacji można samodzielnie ułożyć program wycieczki przez pojezierze

i

Autor: Kameralne Pojezierze Dzięki aplikacji można samodzielnie ułożyć program wycieczki przez pojezierze

Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie: Z aplikacją przez Kameralne

2015-08-21 12:14

„Lubelskie Mazury”, czyli okolice Łęcznej i Włodawy zwiedzać teraz można z mobilną aplikacją turystyczną na telefon „Kameralne Pojezierze”.

W mobilnym przewodniku znaleźć można najciekawsze miejsca na terenie Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego oraz samodzielnie zaplanować wycieczkę po najważniejszych miejscach w regionie. W aplikacji znaleźć można także informacje praktyczne o bazach noclegowych, punktach gastronomicznych czy wydarzeniach regionalnych.

Pojezierze to nie tylko magia jezior i urokliwość terenów. To także największe miasta, w których przed laty zamieszkiwali przedstawiciele wielu narodów i religii. Aplikacja przez Kameralne przeprowadzi także przez miejsca pamięci, m.in. lasy sobiborskie, w których odwiedzić można Muzeum Byłego Obozu Zagłady w Sobiborze. Na pojezierzu odwiedzić można przyrodniczą perełkę, czyli słynne poleskie moczary w Poleskim Parku Narodowym objęte patronatem UNESCO Transgenicznego Rezerwatu Przyrody „Polesie Zachodnie”.

Aplikacja Kameralne Pojezierze ma również propozycje dla aktywnych. Wycieczki dla dzieci i dorosłych: trasy piesze i rowerowe, miejsce do nordic walking, spływy kajakowe czy trasy samochodowe przez okolice jezior Piaseczno, Białe czy Wytyckie.

Mobilny przewodnik nie tylko prowadzi, ale również opowiada. W aplikacji znaleźć można pliki audio z ciekawostkami i legendami regionalnymi.

Aplikację na telefon pobrać można ze strony Kameralne Pojezierze.

Aplikację można pobrać ze strony Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego

i

Autor: Kameralne Pojezierze Aplikację można pobrać ze strony Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego