kłótnie w święta

i

Autor: jill111 kłótnie w święta

O co najczęściej rodziny kłócą się w święta? Sprawdziliśmy to! [AUDIO]

2018-12-21 9:45

Święta Bożego Narodzenia to czas, który rodziny zazwyczaj spędzają w przyjemnej atmosferze składając sobie życzenia. Jednak nie zawsze atmosfera jest tak radosna. Przy wigilijnym stole możemy wymienić się poglądami politycznymi, podzielić się swoim życiowym doświadczeniem i doradzić innym, którzy z pewnością wiedzą mniej niż my.

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy jesteśmy dla siebie bardziej życzliwi niż zwykle. Wszyscy składają sobie życzenia, dzielą się opłatkiem oraz wręczają sobie prezenty. Przynajmniej tak być powinno... jednak wszystko może się zmienić przy wigilijnym stole. Powodem do kłótni stają się często poglądy polityczne, ingerowanie w życie innych członków rodziny, a także spory o zarobki.

>>> 24 grudnia wolny od pracy? Co zmieniło się w przepisach w 2018 r.? [PRACA W WIGILIĘ]

Niektórzy zarabiają więcej od nas, więc jest to doskonała okazja, aby dojść do wniosku dlaczego tak się dzieje. Poza tym warto się także zainteresować tym, czy w przyszłym roku nie usiądziemy przy wigilijnym stole w większym gronie. Nasza siostrzenica według nas powinna mieć już męża, syn w końcu powinien przyprowadzić dziewczynę do domu, a młode małżeństwa powinny postarać się o dziecko. Wiele osób z pewnością chce zostać już dziadkiem lub babcią.

Przyszłość też jest bardzo istotna. Do końca życia nie można przecież mieszkać w wynajmowanym lokum. A więc warto komuś poradzić co powinien zrobić, aby kupić własne mieszkanie. Po wigilijnej kolacji warto coś obejrzeć. Tutaj też można wyrazić swoje zdanie. Starsi chcą obejrzeć swój ulubiony serial, młodsi bajkę lub film, bez którego święta nie istnieją...

Święta to doskonały czas, aby wyjaśnić sobie kwestie, które nie dają nam spokoju. A o co najczęściej kłócą się mieszkańcy Lublina? To sprawdził nasz reporter Adrian Wójcik. Posłuchaj!

Czytaj także: 400 choinek dla mieszkańców Lubelszczyzny. W zamian za dary dla potrzebujących