MOC ATRAKCJI na urodziny VIVO! Lublin. Konkursy, niespodzianki i NIEZWYKLI goście

2021-03-10 16:31 Artykuł sponsorowany
MOC ATRAKCJI na urodziny VIVO! Lublin. Konkursy, niespodzianki i NIEZWYKLI goście
Autor: VIVO! Lublin

Wszystkiego najlepszego! VIVO! Lublin świętuje kolejne urodziny, a to oznacza moc atrakcji dla Ciebie i Twojej rodziny. Zabierz bliskich i znajomych na wspólne zakupy, zaproś ich do zabawy albo weź udział w atrakcjach online. To będzie wyjątkowy czas. Przed nami konkursy, niespodzianki i niezwykli goście – wśród nich Mateusz Gessler i gwiazda TikToka: DANIEL XANTOS.

Urodziny VIVO! Lublin. Centrum handlowe w sercu Lublina świętuje kolejną rocznicę. Zapowiada się moc atrakcji. Będą konkursy, niespodzianki i niezwykli goście: znany restaurator Mateusz Gessler i gwiazda TikToka: DANIEL XANTOS, który nakręci film w VIVO! Lublin.

Urodziny VIVO! Lublin

Ulubione centrum handlowe mieszkańców Lublina i okolic, obchodzi kolejne urodziny – już szóste. Charakterystyczny budynek w samym sercu miasta, obok Zamku Lubelskiego, na stałe wpisał się w krajobraz Lublina, a VIVO! jest miejscem zakupów, spotkań, rozrywki i zabawy.

Czas pandemii i ograniczeń wymusza zmiany w formule urodzinowych planów, ale to nie znaczy, że nie czeka na nas moc atrakcji! Będzie się działo bardzo dużo. Zobacz, co przed nami!

Będzie pysznie i słodko, bo czeka na nas Urodzinowa Wystawa Pełna Słodyczy i internetowe gotowanie (a właściwie pieczenie) z jednym z najpopularniejszych kucharzy i restauratorów w Polsce, znanym z telewizji, Mateuszem Gesslerem. Będzie też coś dla fanów TikToka i dla tych, którzy lubią promocje, nagrody i niespodzianki.

Urodzinowa Wystawa Pełna Słodyczy w VIVO! Lublin

Jednym z najbardziej niezwykłych wydarzeń tegorocznych urodzin VIVO! Lublin będzie Urodzinowa Wystawa Pełna Słodyczy. Od 5 do 20 marca możecie zrobić sobie smakowite selfie w towarzystwie wielkoformatowych, słodkich eksponatów, ale też poznać historię i tajemnice ulubionych słodyczy. Będzie pysznie!

MOC ATRAKCJI na urodziny VIVO! Lublin. Konkursy, niespodzianki i NIEZWYKLI goście
Autor: VIVO! Lublin

Mateusz Gessler i słodkości w VIVO! Lublin

Dla tych, dla których zdjęcia to za mało, mamy propozycję wspólnego gotowania, pieczenia i dekorowania słodkości z Mateuszem Gesslerem. Jeden z najpopularniejszych kucharzy w Polsce na żywo, za pośrednictwem internetowej transmisji, pokaże nam, jak stworzyć słodkie cuda. Live stream z Mateuszem Gesslerem będzie można zobaczyć w sobotę, 6 marca, o godzinie 18.00 na profilu VIVO! Lublin na Facebooku.

makaronik
Autor: Pixabay/silviarita

DANIEL XANTOS w VIVO! Lublin

VIVO! Lublin nie po raz pierwszy przyciąga do siebie gwiazdy. Tym razem znów w centrum handlowym pojawi się ktoś, kogo znają wszyscy fani i użytkownicy TikToka. DANIEL XANTOS, gwiazda popularnej apki i social mediów pojawi się w VIVO! 5 marca, odwiedzi Urodzinową Wystawę Pełną Słodyczy i nagra filmik tutorialowy, który trafi do sieci. Rolley ma cztery miliony followersów na TikToku i ponad 146 tys. na Instagramie!  Zaglądaj na facebookowy profil VIVO! Lublin, gdzie znajdziesz szczegóły akcji Daniela w Lublinie.

Urodziny VIVO! Lublin pełne prezentów – dla Ciebie!

Skoro urodziny – to i prezenty. VIVO! Lublin wie o tym doskonale, więc w najbliższych dniach nie zabraknie okazji do tego, by zdobyć nagrody, upominki i bonusy. Kto może je zdobyć? Szanse ma każdy!

Ci, którzy udowodnią swój talent cukierniczy i kreatywność i stworzą własne słodkości oraz pochwalą się nimi w sieci – mogą liczyć na ocenę samego Mateusza Gesslera. Ci, którzy dostaną najwyższe noty, zdobędą też nagrody. Wyzwanie czeka też na fanów TikToka – najbardziej oryginalne filmiki z Urodzinowej Wystawy Pełnej Słodyczy też zostaną nagrodzone. A jest o co walczyć, bo wśród nagród vouchery do VIVO! Lublin o wartości 500 złotych.

Jeśli w najbliższych dniach wybierzecie się na urodzinowe zakupy do VIVO!, możecie wziąć udział w kuszącej akcji prosprzedażowej (5-6 marca) oraz rozglądać się za specjalnymi ofertami i bonusami, które w związku z kolejną rocznicą, przygotowują najemcy sklepów w centrum handlowym przy al. Unii Lubelskiej.

MOC ATRAKCJI na urodziny VIVO! Lublin. Konkursy, niespodzianki i NIEZWYKLI goście
Autor: VIVO! Lublin

Szczegółowy harmonogram oraz regulaminy konkursów, a także akcji prosprzedażowej znajdziesz na stronie: www.vivo-lublin.pl.

VIVO! Lublin

Lublin, al. Unii Lubelskiej 2

www.vivo-lublin.pl

Artykuł sponsorowany