Lubelskie: Gdzie jest Paweł Mich? Tajemnicze zaginięcie w środku nocy. Ważny apel

2022-01-21 8:03
Lubelskie: Gdzie jest Paweł Mich? Tajemnicze zaginięcie w środku nocy. Ważny apel
Autor: KWP Lublin Lubelskie: Gdzie jest Paweł Mich? Tajemnicze zaginięcie w środku nocy. Ważny apel

Policja szuka Pawła Micha. 37-latek wyszedł w nocy z domu i już do niego nie wrócił. Gdzie jest teraz? Policja prowadzi intensywne poszukiwania mieszkańca Trzcianki na Lubelszczyźnie. Mundurowi apelują m.in. do kierowców, by sprawdzili nagrania z kamer w samochodach. Policja publikuje rysopis i zdjęcie i prosi o pomoc w poszukiwaniach. Gdzie jest Paweł Mich?

Gdzie jest Paweł Mich? 37-latek z miejscowości Trzcianki (pow. rycki) na Lubelszczyźnie zaginął w środku nocy, w tajemniczych okolicznościach. Minął prawie tydzień, od kiedy wyszedł z domu. Niestety, nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Szuka go policja, strażacy i inni mundurowi, a ich działania wspiera nowoczesny sprzęt oraz okoliczni mieszkańcy.

Policja zwraca się też z ważnym apelem do kierowców, którzy podróżowali krajową „48” (relacji Moszczanka-Kock) w nocy z 11 na 12 stycznia, gdy zaginął mężczyzna. Być może czyjaś kamera samochodowa zarejestrowała jakiś ważny szczegół? Mundurowi publikują też zdjęcie i rysopis zaginionego 37-latka, Pawła Micha, prosząc o pomoc w jego odnalezieniu.

Zobacz też: Lublin: Operacja odwołana – trzeci raz. Pacjent z rakiem musi czekać

Mężczyzna w nocy z 11 na 12 stycznia między godziną 22.00 a 5.30 wyszedł z miejsca zamieszkania i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną – informuje st. asp. Agnieszka Marchlak z Komendy Powiatowej Policji w Rykach.

W poszukiwania zaginionego 37-latka z Lubelszczyzny włączają się też mieszkańcy Trzcianek i okolicznych miejscowości. Gdzie jest teraz? Co się z nim stało?

Zamieć w Rzeszowie. Pogodowa masakra w stolicy Podkarpacia

Trwają szeroko zakrojone poszukiwania za Pawłem Michem, w których oprócz funkcjonariuszy policji uczestniczą strażacy i okoliczni mieszkańcy. Przeczesywane są lasy, pola, pustostany, jak również, za pomocą łodzi, zbiorniki wodne, w tym rzeka Wieprz – relacjonuje Marchlak. – W toku poszukiwań użyto psów tropiących z Komendy Głównej Policji w Warszawie oraz Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej Legii Akademickiej w Lublinie, helikoptera policyjnego oraz drona.

Niestety, te wszystkie starania na niewiele się zdały, stąd policyjny apel do kierowców, którzy w nocy, gdy zaginął Paweł Mich, podróżowali drogą krajową nr 48 (Moszczanka-Kock) między godz. 1.00 a 7.00. Mundurowi proszą tych, którzy mają w autach kamery, by sprawdziły, co zawierają nagrania. – W przypadku podejrzeń, iż na zapisie może znajdować się osoba podobna do zaginionego, prosimy o zabezpieczenie nagrania i pilny kontakt z Komenda Powiatową Policji w Rykach – apeluje st. asp. Agnieszka Marchlak.

Zaginął Paweł Mich. Rysopis zaginionego 37-latka

Zaginiony to: Paweł Mich (37 lat) zamieszkały w miejscowości Trzcianki (pow. rycki). Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, sylwetka szczupła, włosy krótko ostrzyżone ciemny blond z wyraźną łysiną na czubku głowy, oczy brązowe, uszy duże, lekko odstające, nos prosty, uzębienie pełne, prawdopodobnie ubrany w roboczą kurtkę z przeważającymi elementami odblaskowymi w kolorze pomarańczowym. Zaginiony nie posiada przy sobie telefonu komórkowego, nie posiada kart płatniczych – informują policjanci, koordynujący poszukiwania.

Zobacz też: Biszcza: Zmiażdżył Adama i Czesława. Patryk P. odpowie za podwójne zabójstwo

Informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia zaginionego 37-latka, można przekazywać do Komendy Powiatowej Policji w Rykach, pod numer telefonu 47 81 28 210 lub na numer alarmowy 112.

Sonda
Czy angażujesz się w pomoc w poszukiwaniach zaginionych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE