Karty podarunkowe na Święta od VIVO! Lublin. Zrób sobie prezent! Magia Świąt, Moc Nagród

i

Autor: Pixabay/StockSnap

Karty podarunkowe na Święta od VIVO! Lublin. Zrób sobie prezent! Magia Świąt, Moc Nagród

2020-12-11 6:00

Magia Świąt, Moc Nagród – to hasło niecodziennej akcji w VIVO! Lublin. Do wygrania karty podarunkowe na zakupy w sklepach VIVO! Jak je zdobyć? To proste! Zrób sobie prezent przy okazji świątecznych zakupów. Wyjątkowa akcja startuje już za chwilę i potrwa przez dwa grudniowe weekendy, czyli 12-13 i 19-20 grudnia. Wpadnij na zakupy i na fotki w Instaroomach w VIVO! Lublin.

Zrób zakupy za minimum 200 złotych i odbierz karty podarunkowe o wartości 50 zł i 100 zł, pyszne domki z piernika lub specjalne nagrody przygotowane przez sklepy z VIVO! Lublin. Centrum handlowe zaprasza na wspólne przygotowania do Bożego Narodzenia.

Poczuj magię Świąt z VIVO! Lublin

Przed nami dwa grudniowe weekendy wypełnione przygotowaniami do Świąt. Czas skompletować prezenty dla najbliższych, ułożyć menu i zaplanować wypieki. Tegoroczne Boże Narodzenie może być bardziej kameralne, ale dzięki temu jeszcze bardziej rodzinne. To czas dla tych, których kochamy – z dala od codziennych trosk, zmartwień, obowiązków czy ciągłego pędu.

Pamiętaj, by przygotowań i świątecznych zakupów nie odkładać na ostatnią chwilę. Zaplanuj je z wyprzedzeniem. Dobra wiadomość jest taka, że w najbliższe niedziele (13 i 20.12) sklepy są otwarte, a jeszcze lepsza: to czas wyjątkowej akcji w VIVO! Lublin: „Magia Świąt, Moc Nagród”.

Karty podarunkowe na święta od VIVO! Lublin. Zrób sobie prezent! Magia Świąt, Moc Nagród

i

Autor: Pixabay/Bob_Dmyt

„Magia Świąt, Moc Nagród” w VIVO! Lublin

Przedświąteczna akcja w VIVO! Lublin 12-13 oraz 19-20 grudnia. Zrób zakupy i przy okazji prezentów dla innych, spraw też jeden sobie (lub najbliższym). Do zdobycia m.in. karty podarunkowe o wartości 50 zł i 100 zł, pyszne domki z piernika, a także nagrody specjalne przygotowane przez najemców.

Jak działa przedświąteczna akcja w VIVO! Lublin? Wystarczy, że zrobisz zakupy za min. 200 zł, okażesz dowody zakupu w Punkcie Obsługi Promocji znajdującym się w holu głównym, a także… wybierzesz jedną z bombek wiszących na świątecznej konstrukcji. Każda ozdoba posiada w swoim wnętrzu śnieżynkę w czterech różnych odsłonach, które odpowiadają poszczególnym nagrodom. Sam wybierasz swój świąteczny prezent!

Szczegóły akcji „Magia Świąt, Moc Nagród” oraz pełen regulamin znajdziecie na stronie internetowej: vivo-lublin.pl.

Wyjątkowe sesje zdjęciowe w VIVO! Lublin

VIVO! Lublin zaprasza wszystkich miłośników wyjątkowych zdjęć – nie tylko na zakupy i do wspólnego spędzania czasu, ale też… na sesje zdjęciowe. Wyjątkowe Instaroomy czekają! To prawdziwa gratka – i to nie tylko dla fanów mediów społecznościowych, ale też dla miłośników tradycyjnych, papierowych fotografii.

Czym są świąteczne Instaroomy w VIVO! Lublin? To całe pomieszczenia zaaranżowane jako miejsca niecodziennych sesji zdjęciowych: przygotowane w wyjątkowy sposób i pełne rekwizytów, dzięki którym każde ujęcie będzie niepowtarzalne. Czekają na Was: świąteczna dyskoteka, kolorowy świat dekoracji, szał prezentów oraz podróż do krainy Świąt.

Instaroomy, zaaranżowane w lokalach znajdujących się na poziomie +1 w VIVO! Lublin, będą czynne do 24 grudnia. Wyjątkowe zdjęcia wrzućcie od razu na Insta albo tradycyjnie wywołajcie na papierze jako prezent dla bliskich! Pamiętajcie – radość tkwi w prostych rzeczach, dzielcie się nią z innymi. To główne zadanie na nadchodzące Święta.

Karty podarunkowe na Święta od VIVO! Lublin. Zrób sobie prezent! Magia Świąt, Moc Nagród

i

Autor: VIVO! Lublin

VIVO! Lublin

al. Unii Lubelskiej 2 w Lublinie

vivo-lublin.pl

Artykuł sponsorowany