Hrubieszów: ZABIŁ nastolatkę. Wyszedł na wolność i latami GWAŁCIŁ inną dziewczynkę

2020-07-08 13:15 MTA
Hrubieszów: ZABIŁ nastolatkę. Wyszedł na wolność i latami GWAŁCIŁ inną dziewczynkę
Autor: pixabay.com/Anemone123

Przerażająca historia z Hrubieszowa na Lubelszczyźnie. Jacek P. przed laty zabił, a wcześniej brutalnie zgwałcił 17-latkę. Niemal całe życie spędził za kratami. Gdy wyszedł na wolność, latami gwałcił inną dziewczynkę. Zaczął ją molestować, gdy miała 10 lat... Najbliższe ćwierć wieku znów spędzi za kratami.

Teraz ma 54 lata i najbliższe 25 znów spędzi w więzieniu tak jak większość swojego życia. Opis zbrodni dokonanych przez Jacka P., ohydnego pedofila z Hrubieszowa – przeraża.

W 1987 r. w Hrubieszowie doszło do wstrząsającej zbrodni. Ktoś brutalnie zgwałcił i zamordował 17-letnią Martę – przypomina Tygodnik Zamojski. Była śliczną, długowłosą blondynką, uczyła się w III klasie miejscowego liceum. W styczniowe popołudnie po lekcjach poszła na kurs na prawo jazdy i nigdy już nie wróciła.

Super Raport 7 VII (goście: Nitras, Grzesiowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Za tę zbrodnię Jacek P. został skazany na 25 lat więzienia. Wówczas groziła mu nawet kara śmierci. Sąd uznał jednak, że być może 21-letni mężczyzna będzie mógł jeszcze wrócić do społeczeństwa.

I faktycznie wrócił, osiem lat temu. Przez lata nikt o nim nie słyszał. Zboczeniec wpadł przez przypadek. Na początku września 2018 roku, jak przypomina Tygodnik Zamojski, na jednym z osiedli znaleziono zgubiony telefon, a na nim filmy... Starszy mężczyzna uprawiał seks z dzieckiem.

Do akcji wkroczyła policja. Mężczyzną na nagraniach i właścicielem telefonu był Jacek P. Zwyrodnialec kilka lat po tym, jak wyszedł z więzienia, dopuścił się kolejnej zbrodni. Gwałcił i molestował dziewczynkę. Gdy zaczęło się jej piekło, miała 10 lat.

Kasia jest... kuzynką Jacka P. Wychowywała się w dysfunkcyjnej rodzinie. Zanim sprawa wyszła na jaw, dziewczynka trafiła już do placówki opiekuńczo-wychowawczej. Lokalni dziennikarze tłumaczą, że mężczyzna nie używał wobec niej siły ani podstępu. Łączyła ich „dziwna więź”.

Zobacz też: OHYDNY skandal w Kurowie. Wysyłała proboszczowi NAGIE ZDJĘCIA 14-letniej córki?!

Za swoje kolejne zbrodnie 54-latek ponownie stanął przed sądem. Ponownie też został skazany na 25 lat więzienia, bo odpowiadał jako recydywista. Wyrok nie jest prawomocny.