Voltmax2

i

Autor: materiały prasowe

To warto wiedzieć

Ekologia Cię nie dotyczy? Jesteś w błędzie! Tak możesz zadbać o środowisko

2023-05-22 7:00 Materiał sponsorowany

Kryzys klimatyczny to temat, na który w ostatnich latach zwracamy coraz większą uwagę. Rosnące zużycie energii elektrycznej, zanieczyszczenie środowiska, smog, postępujące ocieplenie klimatu to kwestie, z którymi będziemy zmagać się w najbliższej przyszłości. Istnieje jednak kilka prostych sposobów, by być bardziej ekologicznym – zadbać o środowisko, siebie i najbliższych. Przyjdź do Centrum Elektromobilności Voltmax Center na Nałęczowskiej 75 w Lublinie i poszukaj inspiracji!

Tańszy albo darmowy prąd? Jest na to sposób!

Obecnie w naszych gospodarstwach domowych coraz więcej urządzeń do prawidłowego działania potrzebuje prądu. Z roku na rok zużywamy go coraz więcej. Wraz z rosnącymi cenami – pojawia się pytanie – jak oszczędzić na rachunkach? Warto promować dobre i drobne nawyki – od odłączania sprzętów od prądu, gdy z nich nie korzystamy (to oszczędność nawet kilku zł miesięcznie!) po poważne decyzje o zakupie energooszczędnych urządzeń. Ale prawdziwe oszczędności da nam inwestycja w odnawialne źródła energii i uniezależnienie od cen proponowanych przez dostawców.

Czy wiesz o tym, że posiadając instalację fotowoltaiczną jesteś w stanie produkować prąd za darmo? Podziękuje Ci za to nie tylko Twój portfel, ale i całe środowisko. Dzięki pozyskiwaniu energii ze słońca i inwestycji w pompę ciepła – jesteśmy w stanie za grosze oświetlić i ogrzać nasz dom. Co więcej, energię wyprodukowaną przez panele fotowoltaiczne, można magazynować, a jej nadmiar wykorzystać, gdy będziemy tego potrzebowali.

Pompa ciepła

i

Autor: materiały prasowe

Przestań zanieczyszczać powietrze! Wybierz rower lub hulajnogę

O powietrze w naszej okolicy możemy zadbać rezygnując z codziennych dojazdów do pracy czy szkoły samochodem. Przesiądź się na elektryczny rower lub hulajnogę – zadbasz nie tylko o środowisko, ale także o siebie. W Voltmax Center znajdziesz szeroki wachlarz hulajnóg oraz rowerów elektrycznych – od lekkich, miejskich po sprzęt terenowy dla osób lubiących ekstremalne wrażenia. Dostępne są pojazdy wielu znanych marek takich jak np. Motus, Ruptor, Kaabo, NIU, Land Rover, Techlife, Vsett, Himo.

Rower elektryczny to także doskonały wybór na dłuższe wyprawy – daleką trasę możemy pokonać ze wspomaganiem i bez wielkiego wysiłku. Firma sprzedaje również samochody elektryczne marki SERES. Można się umówić na jazdy testowe. Dzięki samochodom elektrycznym nie musimy stać w korkach, ponieważ umożliwiają korzystanie z buspasów przyspieszając podróż. 

Voltmax Center

i

Autor: materiały prasowe

Zadbaj o siebie, zadbaj o ekologię. Wybierz się do Voltmax Center

W Centrum OZE i Elektromobilności Voltmax Center na Nałęczowskiej 75 w Lublinie znajdziesz wszystko, czego potrzeba do dbania o siebie i środowisko.

Specjaliści doradzą i pomogą w kwestii instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła – możesz liczyć na towar renomowanych producentów i profesjonalne, indywidualne doradztwo. Eksperci pomogą także uzyskać dofinansowanie, np. z rządowego programu „Mój prąd” lub „Czyste Powietrze”.

W Voltmax Center dowiesz się, jak magazynować prąd i zaprojektować energooszczędny dom – specjaliści pomogą dobrać odpowiednią sieć elektryczną – począwszy od projektu, przez montaż aż po serwis. Co więcej, przetestujesz tu i kupisz hulajnogi oraz rowery elektryczne popularnych marek.

Voltmax Center

i

Autor: materiały prasowe

Nie wyrzucaj starego sprzętu - Napraw go w MotoVolt

W trosce o środowisko, warto zadbać o stan już posiadanych pojazdów. Często zamiast decydować się na zakup nowych, warto postawić na naprawę. Warsztat "MotoVolt Service", tak jak Voltmax Center mieści się na Nałęczowskiej 75 i naprawia hulajnogi elektryczne większości marek na rynku. To również autoryzowany serwis marki MOTUS. Dokonuje przeglądów zerowych i okresowych oraz napraw hulajnóg elektrycznych jak i rowerów tradycyjnych oraz elektrycznych, ze szczególnym uwzględnieniem naprawy amortyzatorów czy produkcją obręczy kół. Dział samochodowy zajmuje się wszystkimi samochodami osobowymi i busami dokonując napraw bieżących i wymian opon. Nie wyrzucaj starego sprzętu - Napraw go w MotoVolt.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej www.voltmax.com.pl oraz w social mediach (Facebook, Instagram).

Voltmax Center

i

Autor: materiały prasowe

Artykuł Sponsorowany