Dwie szóstki w Lotto i dwie wygrane po pięć milionów. Ktoś w Lublinie ma szczęście!

i

Autor: Totalizator Sportowy Wysoka wygrana w Eurojackpot padła w podbydgoskim Niemczu! Kim jest zwycięzca?

Dwie szóstki w Lotto i dwie wygrane po pięć milionów. Ktoś w Lublinie ma szczęście!

2022-04-29 14:10

Takiej sytuacji nie było w Lotto od dawna. Podczas jednego losowania – w czwartkowy wieczór (28.04) – padły… dwie szóstki! Dwóch graczy, na dwóch różnych kuponach, skreśliło te same, szczęśliwe liczby, wylosowane podczas ostatniego Studia Lotto. Każda z wygranych to prawie pięć milionów złotych! Ktoś w Lublinie ma ogromne szczęście!

Dwie szóstki w Lotto i dwie wygrane po pięć milionów. Jeden z zakładów kupiono w kolekturze w Lublinie, a drugi online, na stronie lotto.pl. Zwycięzcom i szczęśliwcom mocno gratulujemy. Przedstawiciele Totalizatora Sportowego przyznają, że taka sytuacja jest wyjątkowa.

W czwartkowym losowaniu Lotto odnotowaliśmy dwie główne wygrane o wartości 4 975 737,60 zł każda. Zakłady zostały zawarte w Lublinie i na lotto.pl. Oto liczby wylosowanie 28 kwietnia w Lotto: 8, 9, 12, 20, 28, 44 – przekazali przedstawiciele Totalizatora Sportowego.

Jedna z „szóstek” padła po tym, jak szczęśliwy gracz kupił los w punkcie LOTTO przy ul. Władysława Jagiełły 1 w Lublinie. Obecnie stolica województwa lubelskiego liczy łącznie 21 głównych wygranych w Lotto, z czego trzy w Lotto Plus – wyliczają przedstawiciele Totalizatora.

W przypadku drugiej wygranej „szóstki” grający zawarł zakład przez internet. Obu graczy łączy to, że wybrali metodę na chybił trafił, a więc całkowicie zdali się na los i na swoje szczęście, które wczoraj zdecydowanie im sprzyjało.

Najlepsze hity na maj 2022 - te piosenki umilą wiosnę!

Rozbita 28 kwietnia kumulacja przyniosła ponad 349 tys. wygranych. Poza dwiema „szóstkami”, do grających w Lotto trafiło w sumie ponad 12,6 mln zł. Wyniki Lotto, ale też innych gier Totalizatora Sportowego publikujemy codziennie na SE.pl.

Lotto przypomina, że po wczorajszych wygranych mamy w Polsce obecnie 1446 Lottomilionerów. Ta liczba może się zwiększyć już niedługo. Dziś także do wygrania olbrzymie pieniądze, które mogą trafić do kogoś w Polsce albo w Europie. W piątkowy (29.04) wieczór w Eurojackpot do wygrania… 240 000 000 zł.

Szczęśliwe kolektury Lotto w Lublinie. Zobacz, w galerii poniżej, gdzie padały już milionowe wygrane!