Dorota Małek odeszła z MKS Lublin

i

Autor: fanpage MKS Lublin Dorota Małek odeszła z MKS Lublin

Dorota Małek odchodzi z MKS! [GALERIA]

2015-07-01 12:00

Wiele lat współpracy zarówno z lubelskim Montexem i późniejszą drużyną MKS właśnie się zakończyło. Kapitan naszych szczypiornistek rozstała się z zespołem.

Dorota Małek w Lublinie grała od 2001 roku. Nasza Kapitan wcześniej rzucała bramki m.in. dla MKS Kęsowo. Numer 4 na koszulce naszej rozrywającej na długo zostanie w pamięci lubelskich kibiców.

Serce MKS Selgros Lublin wczoraj zakończyło swoją karierę. „Dora to był ogromny zaszczyt i duma, że byłaś z nami. Waleczna, silna, zdeterminowana do walki, mistrzyni emocji do końca, zawsze uśmiechnięta, otwarta do ludzi i zawsze wierna swoim zasadom” - czytamy na oficjalnym fanpage drużyny.

Zakończony zwycięski sezon MKS był ostatnim nie tylko dla Doroty, ale również dla bramkarki Aleksandry Baranowskiej, która przeszła do niemieckiego BSV Sachsen Zwickau oraz Valentiny Nestsiaruk grającej teraz dla AZS Koszalin.

Nowością na boisku MKS będzie Iwona Niedźwiedź, nowy nabytek szczypiorniaka wprost z Gdyni. Reprezentantkę Polski w barwach Lublina zobaczycie już we wrześniu.