Konkurs trwa do 3 maja

i

Autor: Materiały prasowe Konkurs trwa do 3 maja

Dlaczego warto odwiedzić Lubelszczyznę? Odpowiedz i zgarnij nagrody

2016-05-01 9:39

Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie i zgarnąć podróżnicze gadżety. Macie ostatnie dni na zgłoszenie swojej propozycji.  

"Odkrywamy perełki Lubelszczyzny na weekend" - to wspólny konkurs portalu Podrozowacnajlepiej.pl i Lubelskiego Centrum Konferencyjnego. - Ogólnie chodzi o pokazanie Lubelszczyzny, jako miejsca wartego odwiedzenia – mówi Joanna Łaska z Lubelskiego Centrum Konferencyjnego.- Serdecznie zapraszamy mieszkańców do uczestnictwa, bo kto lepiej wie, dlaczego warto nas odwiedzić, niż osoby mieszkające tu na co dzień – dodaje.

Jak wziąć udział w konkursie?

Trzeba wejść na stronę pozdrozowacnajlepiej.pl. Wystarczy znaleźć wpis konkursowy i w komentarzu trzeba rozwinąć zdanie „Podróżować najlepiej na Lubelszczyznę ponieważ...”.

- Jury konkursowe będzie wybierało najciekawsze i najbardziej kreatywne odpowiedzi – zapowiada Łaska.

Posłuchaj zasad uczestnictwa w konkursie. Materiał przygotowała Justyna Dominik, Radio ESKA.

Nagrody dla podróżników

Nagrodami są gadżety turystyczne, wśród nich m.in.: walizkę kabinową, kubki termiczne, poduszki podróżne, wagę do bagażu, pendrivy czy notatniki. Osoby, które zajmą miejsca 1-3 otrzymają zaproszenie do zwiedzania Lubelskiego Centrum Konferencyjnego jeszcze przed oficjalnym otwarciem obiektu.

Konkurs trwa do 3 maja.